NAJLEPSZE KONFERENCJE NA TEMAT OCHRONY ŚRODOWISKA

Jesteśmy organizatorem międzynarodowych, ogólnopolskich i regionalnych konferencji dotyczących ochrony środowiska i gospodarki komunalnej (odpadowej, wodno-ściekowej) i dziedzin pokrewnych. W naszym portfolio jest także prestiżowy Międzynarodowy Kongres Ochrony Środowiska ENVICON, organizowany przez nas od ponad 20 lat.
Ponadto organizujemy także wydarzenia na zamówienie takie jak wyjazdy zagraniczne, szkolenia w zakresie ochrony środowiska, wyjazdy studyjne i inne. W trakcie niemal trzech dekad działalności, zorganizowaliśmy ponad 500 wydarzeń dla tysięcy uczestników.
Organizowane przez nas wydarzenia są wysoko oceniane pod względem organizacyjnym i merytorycznym. Są także miejscem, w którym spotykają się reprezentanci branży, przedstawiamy najświeższą wiedzę i najnowsze trendy, a przestrzeń i spotkania przy konferencjach to doskonała okazja do nawiązywania kontaktów biznesowych.
Zapraszamy do współpracy!

Sprawdź harmonogram konferencji na 2022/23 rok:

KONFERENCJE ONLINE

KONFERENCJE OFFLINE

KONFERENCJE HYBRYDOWE

Każda nasze wydarzenie w 2022 roku będzie wersją hybrydową i jednocześnie odbędzie się stacjonarnie oraz online. W przypadku zakazu organizacji wydarzeń stacjonarnych, konferencja bądź kongres będą realizowane w całości online.

Podczas konferencji stacjonarnych wprowadziliśmy pakiety bezpieczna konferencja oraz gwarancja konferencji, które mają zapewnić Państwu bezpieczny i komfortowy udział w wydarzeniu.

NAJBLIŻSZE KONFERENCJE

33. Konferencja:

Nowe życie składowiska odpadów – eksploatacja, rekultywacja, odzysk surowców i energii

skladowiskowa.abrys.pl
17. Konferencja:

Recykling zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego

zsee.abrys.pl
17. Konferencja:

Wody opadowe – aspekty prawne, ekonomiczne i techniczne

wodyopadowe.abrys.pl
15. Konferencja-Roadshow:

Mechaniczne i biologiczne przetwarzanie odpadów. Produkcja energii z bioodpadów. Odzysk surowców

mbp.abrys.pl
0
UCZESTNIKÓW
0
KONFERENCJI
0
WYSTĄPIEŃ PRELEGENTÓW
0
LAT DZIAŁALNOŚCI
0
PARTNERÓW I SPONSORÓW
0
EDYCJI KONGRESU ENVICON

MATERIAŁY KONFERENCYJNE

Uczestnicy konferencji stacjonarnych otrzymują materiały konferencyjne (zawierające referaty i prezentacje przedstawione podczas danej konferencji) w postaci książkowej.

Materiały konferencyjne w formie papierowej i elektronicznej są do kupienia w naszym sklepie internetowym.

Zachęcamy do korzystania z tych wartościowych materiałów!

CO NAS WYRÓŻNIA

Wyróżnia nas indywidualne podejście do każdego projektu:
Nasze atuty to:

 • baza współpracujących naukowców, ekspertów
 • baza hoteli zapewniających najlepsze standardy konferencji i pobytu
 • baza uczestników zainteresowanych tematami (przedstawicieli samorządów i firm)
 • kompleksowa realizacja wydarzeń od pomysłu do podsumowania
 • wysoki stopień profesjonalizmu dzięki wieloletniemu doświadczeniu (niemal 30 lat)
 • doskonała znajomość zagadnień z dziedziny ochrony środowiska (w szczególności gospodarki odpadami, wodno-ściekowej i czystego powietrza)
 • indywidualne podejście do klienta
 • atrakcyjne warunki współpracy

 

WYDARZENIA NA ZAMÓWIENIE

Organizujemy:

 • szkolenia i warsztaty dla pracowników naszych klientów podnoszące ich kwalifikacje w dziedzinie prawa ochrony środowiska, gospodarki odpadami, recyklingu, postępowania z odpadami niebezpiecznymi, gospodarki wodno-ściekowej, energii odnawialnej, edukacji ekologicznej,
 • konferencje i szkolenia dla wybranych grup odbiorców naszych klientów, prezentujące nowe produkty lub usługi firmy zamawiającej szkolenie,
 • szkolenia, fora, seminaria podczas imprez targowych,
 • krajowe oraz zagraniczne wyjazdy studyjne, prezentujące Państwu najnowocześniejsze technologie know-how oraz obiekty technologiczne,
 • wyjazdy na zagraniczne targi branżowe (IFAT, Pollutec, Terratec, Enertec, EXPO).

 

Zapewniamy:

 • program merytoryczny dopasowany do oczekiwań klienta,
 • szeroką bazę prelegentów, ekspertów,
 • profesjonalne przygotowanie i przeprowadzenie szkolenia,
 • materiały szkoleniowe,
 • przygotowanie relacji ze szkolenia wraz z fotorelacją,
 • doradztwo w dobraniu grupy docelowej uczestników,
 • dobranie optymalnego terminu i miejsca szkolenia.

KORZYŚCI DLA PARTNERÓW

ZESPÓŁ

PIOTR MATUSZEWSKI

dyrektor ds. rozwoju

Absolwent Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu na Wydziale Nauk Politycznych i Dziennikarstwa. Od początku kariery zawodowej związany z firmą Abrys Sp. z o.o. Posiada wieloletnie doświadczenie w organizacji oraz prowadzeniu szkoleń i konferencji w branży ochrony środowiska. Zorganizował ponad 20 studyjnych wyjazdów zagranicznych dla branży gospodarki odpadami i wod-kan. Koordynator trzech edycji Eko Media Forum – największej w Polsce imprezy wystawowo-wydawniczo-eventowej, promującej edukację ekologiczną. Autor kilkudziesięciu artykułów do pism branżowych. Współzałożyciel Forum Elektromobilności. Członek rad programowych wielu konferencji branżowych oraz Międzynarodowego Kongresu Ochrony Środowiska ENVICON. Uhonorowany przez Ministra Środowiska odznaką honorową „Za Zasługi dla Ochrony Środowiska i Gospodarki wodnej”. Ma dryg do organizowania, a eventy to jego żywioł. Pasjonat czytania książek, fotografii, podróży w miejsca nietypowe, elektromobilności (posiada niezliczone elektryki) i broni (rodzinne tradycje wojskowe). Tata dwóch synów. Oszczędza energię w domu, nie szczędzi jej na aktywność sportową. Segreguje odpady i uważa, że należy szanować każde życie, ponieważ fajniejsza planeta nam się już nie trafi.

tel. +48 604 417 157
[email protected]

ŁUKASZ KAWA

menadżer ds. promocji i sponsoringu

Absolwent fizyki technicznej na Politechnice Poznańskiej. W Abrysie od 2017 roku zajmuje się pozyskiwaniem kontaktów biznesowych, które wspierają działania firmy. Poczucie humoru Łukasza pozwala rozładować najbardziej napiętą atmosferę, dlatego w Dziale Szkoleń i Konferencji jest nazywany duszą towarzystwa. Satysfakcję czerpie z pracy z ludźmi. Jego mocną stroną jest umiejętność negocjacji oraz pracy pod presją. Prywatnie tata trójki rozrabiaków. W wolnych chwilach lubi biegać i spędzać czas w domu rodzinnym na wsi.

tel. +48 608 376 797
[email protected]

PAULINA WOLNA

Kierownik Działu Szkoleń i Konferencji

Absolwentka kierunku ochrona środowiska na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. W firmie Abrys pracuje od 7 lat, podczas których zorganizowała wiele konferencji związanych z gospodarką wodno-ściekową oraz gospodarką odpadami. Pełniła funkcję Sekretarza generalnego Międzynarodowego Kongresu Ochrony Środowiska ENVICON. W pracy ceni sobie dokładność i profesjonalizm, chętnie pomaga innym. Umiejętności organizacyjne wykorzystuje również w domu, aby zapanować nad trójką chłopaków – synkiem Leonem, mężem i adoptowanym kundelkiem Ulkiem. W wolnych chwilach lubi czytać książki i grać na ukulele.

tel. +48 881 932 976
[email protected]

MARTA KAZIMIERCZAK

project manager

Studentka Zarządzania i Prawa w biznesie na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. W Abrysie od 2021 roku. Marta już w wieku szkolnym odkryła powołanie organizacyjne, które pogłębia od 5 lat z początkiem swojej kariery zawodowej. Cechuje ją perfekcjonizm, zaangażowanie, a przede wszystkim nieznikający uśmiech z twarzy. Organizowanie eventów to niewątpliwie jej największa pasja, ale w chwili relaksu gra w tenisa, tańczy i uczęszcza na Orkiestrę Uniwersytecką, wykorzystując swój talent gry na skrzypcach. Interesuje się branżą ślubną z którą wiąże przyszłość własnego biznesu.

tel. +48 784 036 989
[email protected]

DAWID WYSZYŃSKI

project manager

Jest absolwentem Turystyki i Rekreacji ze specjalizacją zarządzanie eventami na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. W Abrysie pracuje od 2022 roku jako project manager. W pracy szczególnie liczy się dla niego rozwój, dlatego lubi rozwiązywać problemy i przecierać nowe szlaki wystawiając na próbę swoją kreatywność. Od wielu lat pełni czynną służbę jako instruktor harcerski ZHP. Jego pasją jest muzyka – gra na gitarze, śpiewa i komponuje własne utwory. Swoją przyszłość chciałby związać z organizacją eventów muzycznych.

tel. +48 784 036 990
[email protected]

WIKTORIA WIŚNIEWSKA

asystentka działu

Studentka Geografii ze specjalnością Ekologia Miasta na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. W Abrysie pracuje od połowy 2022 roku. W swoim środowisku jest nazywana ambitną i stale dążącą do celu osobą. W pracy ceni sobie dokładność i możliwości rozwoju. Ze względu na intensywny tryb życia uwielbia spędzać wolne chwile w domu, gdzie może oddać się słuchaniu podcastów, oglądaniu horrorów i błogiemu lenistwu. Uwielbia robić kolejne piercingi i nie może doczekać się, aby pewnego dnia zwiedzić całą Europę.

tel. +48 784 036 988
[email protected]

WERONIKA SZYMAŃSKA

asystentka działu

Studentka kierunku Ochrony środowiska na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu oraz absolwentka kierunku Zarządzanie kreatywne ze specjalnością Zarządzanie projektami innowacyjnymi na Collegium da Vinci w Poznaniu. Swoją przygodę z Abrysem rozpoczęła w marcu 2023 roku. W pracy zależy jej na budowaniu relacji z innymi ludźmi, kreatywnym myśleniu oraz pogłębianiu wiedzy z zakresu ochrony środowiska i gospodarki odpadami. W wolnym czasie angażuje się w działalność prostudencką, chętnie czyta literaturę piękną, słucha takich gatunków muzycznych jak post-punk i rock oraz zajmuj się swoim kotem Ryszardem.

tel. +48 784 001 825
[email protected]

ZNAJDŹ NAS W SIECI