NAJLEPSZE KONFERENCJE NA TEMAT OCHRONY ŚRODOWISKA

Jesteśmy organizatorem międzynarodowych, ogólnopolskich i regionalnych konferencji dotyczących ochrony środowiska i gospodarki komunalnej (odpadowej, wodno-ściekowej) i dziedzin pokrewnych. W naszym portfolio jest także prestiżowy Międzynarodowy Kongres Ochrony Środowiska ENVICON, organizowany przez nas od ponad 25 lat.
Ponadto organizujemy także wydarzenia na zamówienie takie jak wyjazdy zagraniczne, szkolenia w zakresie ochrony środowiska, wyjazdy studyjne i inne. W trakcie niemal trzech dekad działalności, zorganizowaliśmy  600 wydarzeń dla tysięcy uczestników.
Organizowane przez nas wydarzenia są wysoko oceniane pod względem organizacyjnym i merytorycznym. Są także miejscem, w którym spotykają się reprezentanci branży, przedstawiamy najświeższą wiedzę i najnowsze trendy, a przestrzeń i spotkania przy konferencjach to doskonała okazja do nawiązywania kontaktów biznesowych.
Zapraszamy do współpracy i udziału w nadchodzących konferencjach 🙂

Sprawdź harmonogram konferencji na 2024 rok:

KONFERENCJE HYBRYDOWE

Każda nasze wydarzenie od 2023 roku jest wersją hybrydową i jednocześnie odbędzie się stacjonarnie oraz online.
Posiadamy niezbędne zaplecze techniczne oraz doświadczony zespół do realizacji wydarzeń hybrydowych.

NAJBLIŻSZE KONFERENCJE

16. Konferencja-Roadshow:

Mechaniczne i biologiczne przetwarzanie odpadów. Odzysk surowców i energii. Efektywność zakładów

mbp.abrys.pl
kółko pzo_2024
14. Konferencja:

Paliwa z odpadów

paliwazodpadow.abrys.pl
0
UCZESTNIKÓW
0
KONFERENCJI
0
WYSTĄPIEŃ PRELEGENTÓW
0
UCZESTNIKÓW ONLINE
0
PARTNERÓW I SPONSORÓW
0
EDYCJI KONGRESU ENVICON

MATERIAŁY KONFERENCYJNE

Nie udało Ci się wziąć udziału w konferencji? Skorzystaj z dostępu do materiałów.

Materiały konferencyjne w formie elektronicznej są do kupienia w naszym sklepie internetowym. Zawierają zapis video z przebiegu obrad merytorycznych oraz prezentacje prelegentów.

Zachęcamy do korzystania z tych wartościowych materiałów!

CO NAS WYRÓŻNIA

Wyróżnia nas indywidualne podejście do każdego projektu:
Nasze atuty to:

 • baza współpracujących naukowców, ekspertów
 • baza hoteli zapewniających najlepsze standardy konferencji i pobytu
 • baza uczestników zainteresowanych tematami (przedstawicieli samorządów i firm)
 • kompleksowa realizacja wydarzeń od pomysłu do podsumowania
 • wysoki stopień profesjonalizmu dzięki wieloletniemu doświadczeniu (niemal 30 lat)
 • doskonała znajomość zagadnień z dziedziny ochrony środowiska (w szczególności gospodarki odpadami, wodno-ściekowej i czystego powietrza)
 • indywidualne podejście do klienta
 • atrakcyjne warunki współpracy

 

WYDARZENIA NA ZAMÓWIENIE

Organizujemy:

 • szkolenia i warsztaty dla pracowników naszych klientów podnoszące ich kwalifikacje w dziedzinie prawa ochrony środowiska, gospodarki odpadami, recyklingu, postępowania z odpadami niebezpiecznymi, gospodarki wodno-ściekowej, energii odnawialnej, edukacji ekologicznej,
 • konferencje i szkolenia dla wybranych grup odbiorców naszych klientów, prezentujące nowe produkty lub usługi firmy zamawiającej szkolenie,
 • szkolenia, fora, seminaria podczas imprez targowych,
 • krajowe oraz zagraniczne wyjazdy studyjne, prezentujące Państwu najnowocześniejsze technologie know-how oraz obiekty technologiczne,
 • wyjazdy na zagraniczne targi branżowe (IFAT, Pollutec, Terratec, Enertec, EXPO).

 

Zapewniamy:

 • program merytoryczny dopasowany do oczekiwań klienta,
 • szeroką bazę prelegentów, ekspertów,
 • profesjonalne przygotowanie i przeprowadzenie szkolenia,
 • materiały szkoleniowe,
 • przygotowanie relacji ze szkolenia wraz z fotorelacją,
 • doradztwo w dobraniu grupy docelowej uczestników,
 • dobranie optymalnego terminu i miejsca szkolenia.

KORZYŚCI DLA PARTNERÓW

ZESPÓŁ

PIOTR MATUSZEWSKI

dyrektor ds. rozwoju

Absolwent Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Specjalizacje Stosunki Międzynarodowe i Samorząd ukończył na Wydziale Nauk Politycznych i Dziennikarstwa. Od początku kariery zawodowej związany z firmą Abrys Sp. z o.o. Posiada wieloletnie doświadczenie w organizacji oraz prowadzeniu szkoleń, konferencji i kongresów w branży ochrony środowiska i elektromobilności. Zorganizował ponad 20 studyjnych wyjazdów zagranicznych dla branży gospodarki odpadami i wod-kan. Koordynator trzech edycji Eko Media Forum – największej w Polsce imprezy wystawowo-wydawniczo-eventowej, promującej edukację ekologiczną. Autor kilkudziesięciu artykułów do pism branżowych. Współzałożyciel Forum Elektromobilności, wiceprezes Fundacji Forum Elektromobilności. Członek rad programowych wielu konferencji branżowych oraz Międzynarodowego Kongresu Ochrony Środowiska ENVICON. Uhonorowany przez Ministra Środowiska odznaką honorową „Za Zasługi dla Ochrony Środowiska i Gospodarki wodnej”. Eventy to jego żywioł. Pasjonat czytania książek, fotografii, podróży w miejsca nietypowe, elektromobilności i wojskowości. Tata dwóch synów. Oszczędza energię, segreguje odpady i szanuje każde życie, gdyż uważa, że fajniejsza planeta już się nam nie trafi.

tel. +48 604 417 157
[email protected]

dodaj mnie do sieci kontaktów:

ŁUKASZ KAWA

menadżer ds. promocji i sponsoringu

Absolwent fizyki technicznej na Politechnice Poznańskiej. W Abrysie od 2017 roku zajmuje się pozyskiwaniem kontaktów biznesowych, które wspierają działania firmy. Poczucie humoru Łukasza pozwala rozładować najbardziej napiętą atmosferę, dlatego w Dziale Szkoleń i Konferencji jest nazywany duszą towarzystwa. Satysfakcję czerpie z pracy z ludźmi. Jego mocną stroną jest umiejętność negocjacji oraz pracy pod presją. Prywatnie tata trójki rozrabiaków. W wolnych chwilach lubi biegać i spędzać czas w domu rodzinnym na wsi.

tel. +48 608 376 797
[email protected]

dodaj mnie do sieci kontaktów:

PAULINA WOLNA

Kierownik Działu Szkoleń i Konferencji

Absolwentka kierunku ochrona środowiska na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. W firmie Abrys pracuje od 8 lat, podczas których zorganizowała wiele konferencji związanych z gospodarką wodno-ściekową oraz gospodarką odpadami. Pełniła funkcję Sekretarza generalnego Międzynarodowego Kongresu Ochrony Środowiska ENVICON. W pracy ceni sobie dokładność i profesjonalizm, chętnie pomaga innym. Umiejętności organizacyjne wykorzystuje również w domu, aby zapanować nad trójką chłopaków – synkiem Leonem, mężem i adoptowanym kundelkiem Ulkiem. W wolnych chwilach lubi czytać książki i grać na ukulele.

tel. +48 881 932 976
[email protected]

dodaj mnie do sieci kontaktów:

DAWID WYSZYŃSKI

project manager

Jest absolwentem Turystyki i Rekreacji ze specjalizacją zarządzanie eventami na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. W Abrysie pracuje od 2022 roku jako project manager. W pracy szczególnie liczy się dla niego rozwój, dlatego lubi rozwiązywać problemy i przecierać nowe szlaki wystawiając na próbę swoją kreatywność. Od wielu lat pełni czynną służbę jako instruktor harcerski ZHP. Jego pasją jest muzyka – gra na gitarze, śpiewa i komponuje własne utwory. Swoją przyszłość chciałby związać z organizacją eventów muzycznych.

tel. +48 784 036 990
[email protected]

dodaj mnie do sieci kontaktów:

ALEKSANDRA GRODZKA

junior project manager

Absolwentka Socjologii I stopnia Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie oraz studiów magisterskich na kierunku Filmoznawstwo i Kultura Mediów Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. W pracy ceni sobie możliwość nauki oraz rozwijania umiejętności. Uwielbia duże miasta, za dostęp do różnych możliwości, jednak gdyby nie to, zamieszkałaby w górach, aby częściej przebywać na szlaku. W wolnych chwilach próbuje nowych sportów, chodzi do kina czy spaceruje, słuchając podcastów. Od wielu lat interesuje się kwestiami związanymi z ochroną środowiska, tym samym starając się podejmować świadome wybory ekologiczne.

tel. +48 784 036 989
[email protected]

dodaj mnie do sieci kontaktów:

WIKTORIA WIŚNIEWSKA

senior assistant

Studentka zarządzania środowiskiem na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. W Abrysie pracuje od połowy 2022 roku. W swoim środowisku jest nazywana ambitną i stale dążącą do celu osobą. W pracy ceni sobie dokładność i możliwości rozwoju. Ze względu na intensywny tryb życia uwielbia spędzać wolne chwile w domu, gdzie może oddać się słuchaniu podcastów, oglądaniu horrorów i błogiemu lenistwu. Uwielbia robić kolejne piercingi i nie może doczekać się, aby pewnego dnia zwiedzić całą Europę.

tel. +48 784 036 988
[email protected]

dodaj mnie do sieci kontaktów:

ZNAJDŹ NAS W SIECI