Międzynarodowy Kongres ENVICON

Międzynarodowy Kongres ENVICON jest z pewnością największym i najbardziej rozpoznawalnym wydarzeniem dotyczącym ochrony środowiska w Polsce. Od lat każdego roku gromadzi ekspertów z branży, przedstawicieli biznesu, firm komunalnych czy organizacji branżowych. Silnie reprezentowani są także członkowie administracji rządowej i samorządowej oraz naukowcy.
OBRADY KONGRESU PORUSZAJĄ NASTĘPUJĄCE ZAGADNIENIA:
– Europejski Zielony Ład i polska droga do jego osiągnięcia
– Gospodarka odpadami: recycling, circular economy, potencjał energetyczny, bioodpady, rozszerzona odpowiedzialność producentów,
– Gospodarka wodna: efektywność instalacji, susza, retencja, mikroplastiki
– Ochrona klimatu
Kongres jest doskonałym miejscem do wymiany doświadczeń, stwarza płaszczyznę do rozmów pomiędzy samorządem, biznesem a nauką. Różnorodność tematów prezentowanych podczas Kongresu pokazuje jak kompleksowo należy traktować ochronę środowiska, a także fakt, iż każdy z nas jest istotnym elementem tego systemu.

ZOBACZ PRZYKŁADOWE REALIZACJE

Uroczysta Gala

W czasie Kongresu ENVICON wypełnionego prezentacjami, ciekawymi dyskusjami oraz nowymi kontaktami, odbywa się uroczysta Gala, która jest zwieńczeniem najważniejszych konkursów branżowych.

ENVICON 2022 W LICZBACH

0
MINUT MERYTORYCZNYCH DYSKUSJI
0
PARTNERÓW I PATRONÓW
0
PRELEGENTÓW
0
WYŚWIETLEŃ TRANSMISJI
0
UCZESTNIKÓW
0
EDYCJA

ZAUFALI NAM

ZOSTAŃ PARTNEREM LUB UCZESTNIKIEM

Kongres ENVICON to doskonałe miejsce nie tylko na pozyskanie nowych inspiracji, ale także na pokazanie swojej firmy.

ZESPÓŁ

PIOTR MATUSZEWSKI

dyrektor ds. rozwoju

Absolwent Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Specjalizacje Stosunki Międzynarodowe i Samorząd ukończył na Wydziale Nauk Politycznych i Dziennikarstwa. Od początku kariery zawodowej związany z firmą Abrys Sp. z o.o. Posiada wieloletnie doświadczenie w organizacji oraz prowadzeniu szkoleń, konferencji i kongresów w branży ochrony środowiska i elektromobilności. Zorganizował ponad 20 studyjnych wyjazdów zagranicznych dla branży gospodarki odpadami i wod-kan. Koordynator trzech edycji Eko Media Forum – największej w Polsce imprezy wystawowo-wydawniczo-eventowej, promującej edukację ekologiczną. Autor kilkudziesięciu artykułów do pism branżowych. Współzałożyciel Forum Elektromobilności, wiceprezes Fundacji Forum Elektromobilności. Członek rad programowych wielu konferencji branżowych oraz Międzynarodowego Kongresu Ochrony Środowiska ENVICON. Uhonorowany przez Ministra Środowiska odznaką honorową „Za Zasługi dla Ochrony Środowiska i Gospodarki wodnej”. Eventy to jego żywioł. Pasjonat czytania książek, fotografii, podróży w miejsca nietypowe, elektromobilności i wojskowości. Tata dwóch synów. Oszczędza energię, segreguje odpady i szanuje każde życie, gdyż uważa, że fajniejsza planeta już się nam nie trafi.

tel. +48 604 417 157
[email protected]

ŁUKASZ KAWA

menadżer ds. promocji i sponsoringu

Absolwent fizyki technicznej na Politechnice Poznańskiej. W Abrysie od 2017 roku zajmuje się pozyskiwaniem kontaktów biznesowych, które wspierają działania firmy. Poczucie humoru Łukasza pozwala rozładować najbardziej napiętą atmosferę, dlatego w Dziale Szkoleń i Konferencji jest nazywany duszą towarzystwa. Satysfakcję czerpie z pracy z ludźmi. Jego mocną stroną jest umiejętność negocjacji oraz pracy pod presją. Prywatnie tata trójki rozrabiaków. W wolnych chwilach lubi biegać i spędzać czas w domu rodzinnym na wsi.

tel. +48 608 376 797
[email protected]

PAULINA WOLNA

sekretarz generalny Kongresu

Absolwentka kierunku ochrona środowiska na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. W firmie Abrys pracuje od 8 lat, podczas których zorganizowała wiele konferencji związanych z gospodarką wodno-ściekową oraz gospodarką odpadami. Pełniła funkcję Sekretarza generalnego Międzynarodowego Kongresu Ochrony Środowiska ENVICON. W pracy ceni sobie dokładność i profesjonalizm, chętnie pomaga innym. Umiejętności organizacyjne wykorzystuje również w domu, aby zapanować nad trójką chłopaków – synkiem Leonem, mężem i adoptowanym kundelkiem Ulkiem. W wolnych chwilach lubi czytać książki i grać na ukulele.

tel. +48 881 932 976
[email protected]

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ