PortalKomunalny.pl ...i jesteś w sercu branży!

PortalKomunalny.pl to jeden z najważniejszych serwisów internetowych w Polsce poświęconych gospodarce komunalnej i ochronie środowiska.
Portal powstał jako uzupełnienie czasopisma „Przegląd Komunalny”, które jest wydawany przez firmę Abrys od ponad 30 lat. Wkrótce jednak okazało się, że tematyka ochrony środowiska i gospodarki komunalnej jest na tyle popularna, że staliśmy się portalem informacyjnym z prawdziwego zdarzenia.
Nasz serwis opiera się na szybkim, multimedialnym przekazie bieżących informacji z branży. Cechuje nas także innowacyjne podejście do poruszanej tematyki oraz treści wysokiej jakości. Jest to efekt pracy doświadczonego zespołu dziennikarzy i współpracy z czasopismami „Przegląd Komunalny”, „Wodociągi-Kanalizacja”, „Energia i Recykling” oraz „Zieleń Miejska”.
Portal Komunalny miesięcznie odwiedza ponad 100 tys. użytkowników, którzy generują 200 – 400 tys. odsłon. Na naszym koncie mamy liczne współprace komercyjne z polskimi i zagranicznymi liderami branży ochrony środowiska, instytucjami rządowymi oraz organizacjami branżowymi i NGO.
0
ODWIEDZIN ROCZNIE
0
LAT NA RYNKU
0
UŻYTKOWNIKÓW MIESIĘCZNIE
0
OPUBLIKOWANYCH ARTYKUŁÓW
0
ODSŁON MIESIĘCZNIE
0
REDAKTORÓW

DLACZEGO WARTO WYBRAĆ PORTALKOMUNALNY.PL?

MOCNA POZYCJA

PortalKomunalny.pl to jeden z najważniejszych serwisów poświęconych gospodarce komunalnej i ochronie środowiska. Należy do znanej w branży firmy ABRYS,
wydawcy kilku tytułów branżowych i organizatora kongresów i konferencji związanych z gospodarką odpadami, wodno-ściekową oraz ochroną środowiska.
Naszą misją jest hasło „…i jesteś w sercu branży”, co oznacza, że portal jest tworzony z myślą o przedsiębiorcach sektora usług komunalnych, ochrony środowiska,
administracji rządowej i samorządowej oraz organizacji i stowarzyszeń związanych z branżą.

CIEKAWE TREŚCI

PortalKomunalny.pl jest tworzony przez specjalizujących się w danym temacie redaktorów branżowych tytułów, takich jak: „Przegląd Komunalny”, „Wodociągi-Kanalizacja”,
„Energia i Recykling”, „Zieleń Miejska”. Dzięki temu treść na portalu jest fachowa i ciekawa zarówno dla specjalistów jak i pasjonatów poszczególnych obszarów.

SZYBKOŚĆ I MULTIMEDIALNOŚĆ PRZEKAZU

Ambicją zespołu redakcyjnego jest, aby odbiorcy portalu otrzymywali najnowsze informacje z branży
najszybciej jak to możliwe i w atrakcyjnej multimedialnej formie.

Nowy Portal Komunalny Plus

Oprócz standardowej dawki informacji, na Portalu Komunalnym można teraz zdobyć jeszcze więcej wiedzy. W naszym nowym serwisie Portal Komunalny Plus znajdą Państwo bogate analizy, wywiady, przekrojowe artykuły, komentarze, raporty oraz inne treści, które dopełnią wizerunku naszego portalu jako wiodącego medium branżowego.
Portal Komunalny Plus to serwis premium, którego biblioteka treści jest cyfrowym odpowiednikiem zawartości czasopism “Przegląd Komunalny”, “Energia i Recykling”, Wodociągi-Kanalizacja”, “Zieleń Miejska” oraz innych wydawnictw firmy Abrys. Na jego łamach będą się pojawiać także inne, wyjątkowe, niepublikowane nigdzie indziej treści. Skorzystaj z treści PREMIUM

ZESPÓŁ

JAKUB WOJAJCZYK

wydawca

Z branżą mediów cyfrowych związany od ok. 10 lat. Pierwsze szlify zawodowe zdobywał w tematyce nowych technologii. Od 5 lat zainteresowany także ochroną środowiska i gospodarką komunalną. Jego specjalność to wszystko, co związane z Internetem – od eko-newsów, przez materiały wideo i transmisje on-line, aż po pozycjonowanie i media społecznościowe.

tel. +48 728 971 203

j.wojajczyk@abrys.pl

BARBARA KRAWCZYK

redaktor

Z Abrysem związana od 2003 r. Pracowała w czasopismach: „Czysta Energia”, „Ecomanager”, „Zieleń Miejska”, „Komunalny Plus”, a obecnie związana z redakcją miesięcznika „Przegląd Komunalny”, kwartalnika „Rozwój i Środowisko” oraz z Portalem Komunalnym. Doskonała organizatorka, co pokazała, przygotowując przez ostatnie lata szereg konferencji, seminariów, szkoleń, a także webinariów.

Nagrodzona za publikacje w konkursie „Dziennikarze dla klimatu”, organizowanym przez Klub Publicystów Ochrony Środowiska EKOS, działający przy Stowarzyszeniu Dziennikarzy Polskich wspólnie z Deutsche Bundesstiftung Umwelt (Niemiecka Fundacja Federalna Środowisko).

Ochroną środowiska zajmuje się nie tylko z uwagi na wykształcenie i charakter pracy, ale również w czasie wolnym, działając w wolontariacie WNP (Wielkopolski Park Narodowy). Aktywnie angażuje się również w działalność na rzecz społeczności lokalnych. Jazda na rolkach, łyżwach, nartach i taniec to nieodłączny element jej życia. Uwielbia podróże, szczególnie w gronie najbliższej rodziny.

tel. +48 61 655 81 33

b.krawczyk@abrys.pl

SZYMON PEWIŃSKI

redaktor

W Abrysie od 2018 r. – najpierw pracował jako redaktor „Plus Komunalny”, integralnego dodatku do „Przeglądu Komunalnego”, następnie dołączył do redakcji tego czasopisma, a obecnie jest redaktorem prowadzącym miesięcznik „Wodociągi-Kanalizacja”. Dziennikarskie doświadczenie zdobywał przede wszystkim w prasie lokalnej i regionalnej, a internetowe m.in. na portalu poświęconemu kinematografii, którą interesuje się od czasów licealnych.

tel. +48 539 549 457

s.pewinski@abrys.pl

DOMINIK SZYMAŃSKI

redaktor

Z wykształcenia dziennikarz, z mediami i PR-em związany od początku kariery. Pracował w redakcji „Głosu Wielkopolskiego”, współpracował z „Pulsem Biznesu” oraz prasą handlową i motoryzacyjną, m.in. „Detalem Dzisiaj”, „Handlem”, „Światem Motocykli” czy „Motocyklem”. Tworzył i prowadził agencję public relations oraz największe forum motocyklowe w Polsce, a przez kilka lat był współwłaścicielem salonu i serwisu motocyklowego. Z Abrysem związany od 2017 r., gdzie prowadził miesięcznik „Zieleń Miejska”, a następnie „Energia i Recykling”, współredagując jednocześnie Portal Komunalny. Organizator i prowadzący konferencje, seminaria, szkolenia oraz webinaria. W wolnym czasie interesuje się motoryzacją, głównie motocyklami i samochodami youngtimerami, motorowodniactwem, dalekimi podróżami połączonymi z karawaningiem oraz światem zegarmistrzostwa.

tel. +48 (61) 655 81 35
tel. +48 539 549 451

d.szymanski@abrys.pl

MAŁGORZATA ŁUKASZEWICZ

redaktor

Z wykształcenia magister ekonomii ze specjalnością turystyka, studiowała również socjologię – specjalność badania rynku i opinii społecznej. Z branżą wydawniczą i eventową związana od niemal 20 lat. Doświadczenie zdobywała w wydawnictwach specjalizujących się w mediach branżowych. Jako redaktor naczelna prowadziła projekty wydawnicze i szkoleniowe m.in. z obszaru budownictwa, przemysłu, medycyny i motoryzacji.

W obszarze jej zainteresowań zawodowych znajdują się z jednej strony zagadnienia związane z PR, badaniami rynku i marketingiem, z drugiej zaś dotyczące projektowania przestrzeni publicznych w sposób zrównoważony.

Fanka fotografii analogowej, muzyki Coltrane’a oraz podróży, w czasie których szuka miejsc przyjaznych człowiekowi w przestrzeni zurbanizowanej – „najlepiej w kraju z łagodnym klimatem”. Ostatnio zafascynowana Gruzją.

tel.  +48 728 971 345

m.lukaszewicz@abrys.pl

ZNAJDŹ NAS W SIECI