PortalKomunalny.pl ...i jesteś w sercu branży!

PortalKomunalny.pl to jeden z najważniejszych serwisów internetowych w Polsce poświęconych gospodarce komunalnej i ochronie środowiska.
Portal powstał jako uzupełnienie czasopisma „Przegląd Komunalny”, które jest wydawany przez firmę Abrys od ponad 30 lat. Wkrótce jednak okazało się, że tematyka ochrony środowiska i gospodarki komunalnej jest na tyle popularna, że staliśmy się portalem informacyjnym z prawdziwego zdarzenia.
Nasz serwis opiera się na szybkim, multimedialnym przekazie bieżących informacji z branży. Cechuje nas także innowacyjne podejście do poruszanej tematyki oraz treści wysokiej jakości. Jest to efekt pracy doświadczonego zespołu dziennikarzy i współpracy z czasopismami „Przegląd Komunalny”, „Wodociągi-Kanalizacja”, „Energia i Recykling” oraz „Zieleń Miejska”.
Portal Komunalny miesięcznie odwiedza ponad 100 tys. użytkowników, którzy generują 200 – 400 tys. odsłon. Na naszym koncie mamy liczne współprace komercyjne z polskimi i zagranicznymi liderami branży ochrony środowiska, instytucjami rządowymi oraz organizacjami branżowymi i NGO.
0
ODWIEDZIN ROCZNIE
0
LAT NA RYNKU
0
UŻYTKOWNIKÓW MIESIĘCZNIE
0
OPUBLIKOWANYCH ARTYKUŁÓW
0
ODSŁON MIESIĘCZNIE
0
REDAKTORÓW

DLACZEGO WARTO WYBRAĆ PORTALKOMUNALNY.PL?

MOCNA POZYCJA

PortalKomunalny.pl to jeden z najważniejszych serwisów poświęconych gospodarce komunalnej i ochronie środowiska. Należy do znanej w branży firmy ABRYS,
wydawcy kilku tytułów branżowych i organizatora kongresów i konferencji związanych z gospodarką odpadami, wodno-ściekową oraz ochroną środowiska.
Naszą misją jest hasło „…i jesteś w sercu branży”, co oznacza, że portal jest tworzony z myślą o przedsiębiorcach sektora usług komunalnych, ochrony środowiska,
administracji rządowej i samorządowej oraz organizacji i stowarzyszeń związanych z branżą.

CIEKAWE TREŚCI

PortalKomunalny.pl jest tworzony przez specjalizujących się w danym temacie redaktorów branżowych tytułów, takich jak: „Przegląd Komunalny”, „Wodociągi-Kanalizacja”,
„Energia i Recykling”, „Zieleń Miejska”. Dzięki temu treść na portalu jest fachowa i ciekawa zarówno dla specjalistów jak i pasjonatów poszczególnych obszarów.

SZYBKOŚĆ I MULTIMEDIALNOŚĆ PRZEKAZU

Ambicją zespołu redakcyjnego jest, aby odbiorcy portalu otrzymywali najnowsze informacje z branży
najszybciej jak to możliwe i w atrakcyjnej multimedialnej formie.

Nowy Portal Komunalny Plus

Oprócz standardowej dawki informacji, na Portalu Komunalnym można teraz zdobyć jeszcze więcej wiedzy. W naszym nowym serwisie Portal Komunalny Plus znajdą Państwo bogate analizy, wywiady, przekrojowe artykuły, komentarze, raporty oraz inne treści, które dopełnią wizerunku naszego portalu jako wiodącego medium branżowego.
Portal Komunalny Plus to serwis premium, którego biblioteka treści jest cyfrowym odpowiednikiem zawartości czasopism “Przegląd Komunalny”, “Energia i Recykling”, Wodociągi-Kanalizacja”, “Zieleń Miejska” oraz innych wydawnictw firmy Abrys. Na jego łamach będą się pojawiać także inne, wyjątkowe, niepublikowane nigdzie indziej treści. Skorzystaj z treści PREMIUM

ZESPÓŁ

MAŁGORZATA ŁUKASZEWICZ

wydawca

Z wykształcenia magister ekonomii ze specjalnością turystyka, studiowała również socjologię – specjalność badania rynku i opinii społecznej. Z branżą wydawniczą i eventową związana od niemal 20 lat. Doświadczenie zdobywała w wydawnictwach specjalizujących się w mediach branżowych. Jako redaktor naczelna prowadziła projekty wydawnicze i szkoleniowe m.in. z obszaru budownictwa, przemysłu, medycyny i motoryzacji.

W obszarze jej zainteresowań zawodowych znajdują się z jednej strony zagadnienia związane z PR, badaniami rynku i marketingiem, z drugiej zaś dotyczące projektowania przestrzeni publicznych w sposób zrównoważony.

Fanka fotografii analogowej, muzyki Coltrane’a oraz podróży, w czasie których szuka miejsc przyjaznych człowiekowi w przestrzeni zurbanizowanej – „najlepiej w kraju z łagodnym klimatem”. Ostatnio zafascynowana Gruzją.

tel.  +48 728 971 203

[email protected]

TOMASZ CZARNECKI

redaktor

Z mediami związany od 18. roku życia. Współpracował m.in. z Głosem Wielkopolskim, M jak Mama, Sportem, Truck.pl. Kilkanaście lat spędził w wydawnictwie branżowym Eurologistics. Do jego głównych zadań należała organizacja i prowadzenie konferencji, redagowanie pism dla menedżerów flot i transportu oraz dbałość o zawartość portali internetowych. Również marketing i PR to pojęcia dla niego zdecydowanie nieobce. Lubi aktywne spędzanie czasu m.in. jeżdżąc zwykle poza utartymi ścieżkami na rowerze i grając w piłkę nożną. Wielki pasjonat podróży, tych bliższych jak i dalszych. Ostatnie „odkrycia” to MRU, Słowenia i Jordania. Kocha sport sprawdzając codziennie wyniki ulubionych drużyn. Nie trzeba go również namawiać do zagrania w planszówki.

tel. +48 539 549 451

[email protected]

PIOTR URBANIAK

redaktor

Dziennikarz radiowy, prasowy i telewizyjny z ponad dwudziestoletnim doświadczeniem. Współpracował z rozgłośniami radiowymi w Szczecinie, Pile i Poznaniu. Był redaktorem naczelnym Tygodnika Noteckiego oraz dziennikarzem i prezenterem pilskiej TV Asta. Zajmował się głównie problematyką społeczną, gospodarczą i samorządową. Kilka lat pracował w administracji samorządowej na szczeblu powiatowym i wojewódzkim. Jest również aktywnym konferansjerem, który w sposób profesjonalny poprowadzi każdy event, od koncertu rock`n`rollowego po konferencję naukową.

Prywatnie pasjonat historii, miłośnik muzyki, sportu, dobrej kuchni i motocykli. Entuzjasta podróży, zarówno krajowych, jak i zagranicznych, szczególnie jeśli chodzi o miejsca związane z historią średniowiecznych zakonów rycerskich.

tel. +48 539 549 457

[email protected]

ZNAJDŹ NAS W SIECI