OBSZARY WSPÓŁPRACY

konferencje prasowe

organizujemy i prowadzimy konferencje prasowe (stacjonarne, jak i on-line) dla firm, organizacji, instytucji, zapraszamy dziennikarzy mediów branżowych, jak i popularnych, przygotowujemy komplet materiałów prasowych.

 

publikacje na zlecenie

przygotowujemy różnego rodzaju materiały wydawnicze (broszury, biuletyny, książki, komiksy itp.) o charakterze specjalistycznym. Tego typu zlecenia obejmują to usługi: dziennikarskie, redakcyjne, graficzne oraz druk.

 

doradztwo projektowe

dzięki wieloletniej działalności i znajomości rynku oraz współpracy z ekspertami z branży komunalnej zapewniamy specjalistyczne i dostosowane do potrzeb klienta doradztwo projektowe.

 

szkolenia branżowe

organizujemy szkolenia służące doskonaleniu umiejętności i kwalifikacji zawodowych, przeznaczonych zarówno dla kadry menadżerskiej, jak i pracowników niższego szczebla. Szkolenia prowadzone są przez wykładowców oraz doświadczonych specjalistów z branży komunalnej. Spotkania mogą odbywać się w formule stacjonarnej lub online i składać się z kilku cykli.

 

realizacje wideo

przygotowujemy filmy promocyjne, relacje z wydarzeń, spoty reklamowe lub informacyjno-edukacyjne. Zajmujemy się montażem, postprodukcją i udźwiękowieniem, oferujemy nagrania szkoleniowe, wideomarketing, a także prelekcje wideo.

 

 

streaming

prowadzimy transmisje online, konferencji, szkoleń, festiwali czy spotkań z mieszkańcami, zapewniając dostęp do treści wielu odbiorcom jednocześnie. Usługę realizujemy m.in. w oparciu o takie platformy internetowe, jak YouTube, Facebook, Vimeo i inne. Dysponujemy studiem nagrań z greenboxem, nowoczesnym zapleczem technicznym i zespołem realizatorskim.

 

consulting

oferujemy kompleksowe wsparcie w przygotowaniu koncepcji rozwoju, a także modelu działalności i realizacji inwestycji w branży komunalnej i ochrony środowiska. Zapewniamy pomoc oraz doradztwo ekspertów. Pomagamy w przeprowadzeniu analizy rynku i planowanych projektów, a także ułatwiamy dotarcie do partnerów biznesowych.

 

raporty branżowe

opracowujemy raporty poświęcone analizie wybranych zagadnień z zakresu gospodarki komunalnej i ochrony środowiska. Opisujemy najnowsze rozwiązania i trendy na rynku. Starannie gromadzimy i analizujemy dane, by na ich podstawie sformułować użyteczne dla klienta wnioski, które pozwolą odpowiedzieć na pytanie, jakie działania przynoszą najlepsze rezultaty.

 

kampanie medialne

wykorzystując własne media, a także te wskazane przez zleceniodawcę, przygotowujemy kampanie oparte na mediach tradycyjnych i cyfrowych, dostarczamy specjalistyczny kontent, monitorujemy efekty naszych działań komunikacyjnych.

 

 

social media

planujemy i realizujemy kampanie reklamowe w sieciach społecznościowych (Facebook, LinkedIn, Instagram), a także kampanie remarketingowe. Obsługujemy profile w social mediach (teksty oraz grafika), przygotowujemy raporty i analizy skuteczności realizowanych działań, budujemy zasięgi, zbieramy leady oraz prowadzimy kampanie reklamowe.

 

 

kampanie edukacyjne

w ramach kompleksowych kampanii edukacyjnych opracowujemy materiały edukacyjne, realizujemy produkcje filmowe i radiowe, a także przygotowujemy materiały informacyjne – artykuły do prasy, broszury i posty publikowane w mediach społecznościowych. W ostatnich latach rozwinęliśmy działalność na płaszczyźnie on-line, organizując m.in. festiwale ekologiczne, w tym pierwszy Ekologiczny Festiwal Online EKOFESTON, spotkania z mieszkańcami, konferencje, webinaria, warsztaty, a także prelekcje.

webinaria

wykorzystując potencjał merytoryczny naszych redakcji, organizujemy webinaria odpowiadające na zapotrzebowanie naszych odbiorców, przygotujemy, prowadzimy i emitujemy webinaria otwarte, promujące produkty lub usługi klienta, prowadzimy kampanie je poprzedzające, zorganizujemy zamknięte webinaria dla pracowników czy zaproszonych klientów.

 

 

KONTAKT:

 

e-mail

PRZYKŁADOWE REALIZACJE

Wydarzenia online

Konferencje

Audiobook

Ekologiczny festiwal online

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ